GNEZDO Bar: Фоторепортаж

Знімаючи з друзями невеликий фотосет, не далеко від GNEZDO Bar. Стало цікаво, що там? Вирішили там відпочити і зробити декілька фото. Ми там були вперше, тому було дуже цікаво подивитись, як він оформлений, як відпочивають відвідувачі.

Особливість бару

Відіграє в тому, що він дуже наближений до хіпстерського духу, має веганську кухню. Обслуговуючий персонал теж відповідно одягнений. Оформлення бару дуже прикольне і не звичайне, столів і стільців, як звичай тут не зустрінеш. Тому, що тут столики розміщені трішки по іншому чим в звичайних барах =) Відвідувачам пропонують розміститись в різних місцях. Наприклад є типу столики на дереві, всякі різні розміщення на землі на круглих поверхнях, в гамаках і так далі... А ще тут по вечорам показують кіно під відкритим небом. Даний бар має дуже гарний вид на місто, особливо вночі, коли все світиться вогниками. Загалом чудове місце для відпочинку =)

Нам дуже сподобався даний заклад, дуже особливе місце, має свою атмосферу, сюди хочеться ще завітати, але вже напевно в наступному році коли буде тепло =)

А далі пропоную переглянути декілька фото:

Фото: Оля Джигир

Фото: Оля Джигир

Фото: Оля Джигир

Фото: Оля Джигир

Фото: Оля Джигир

Фото: Оля Джигир

Фото: Оля Джигир

Фото: Оля Джигир