Перший запис=)

Не знаю, що пишуть зазвичай вперше, але думаю вірним рішенням буде написати коротко про себе.

Будемо знайомі! Звати мене Коля, займаюсь я не тільки фото, а ще веб-дизайном, спортом та іншими захопленнями.

Темою блога однозначно буде тільки фото, і те, що з ним пов’язано.

А тепер коротко, чому саме фото?

Фотографією почав займатися близько 4 років тому.

Пам’ятаю, років 5 назад я думав, що фотографія – це не моє, що я нічого в цьому не розумію)))

На той час я цікавився веб-дизайном і вже гарно знав Adobe Photoshop, іноді ретушував фотокартки друзів, були випадки коли приходилось витягувати все, що можливо з «Jpg», які іноді були низької якості. Тоді я дізнався, що існує «RAW» =) i вирішив спробувати, які він дає можливості для обробки.

Потім я став більше захоплюватися обробкою фото і мене все більше стала приваблювати фотографія. Я хотів вдосконалювати здібності обробки фото. І вирішив купити власний фотоапарат, щоб створювати свої фото. I далі на них тренувати набуті знання. Через деякий час я відчув, що фотографія мені подобається, і став нею більше цікавитись.

На початку фотографував близьких, потім друзів. Мене це захопило, спробував різні жанри, найбільш зацікавився фотографією портретів людей. Далі продовжив вивчати, що таке портрет, як зробити його найкраще.

Надалі розвиваюсь в цьому напрямку і фотографую тільки людей, а саме: індивідуальну фотосессію(портрет), весілля, лав сторi.

Тому завів для себе блог, щоб вести в першу чергу архів всього, що роблю для розвитку, а також ділитися з оточуючими думками і останніми роботами.

Ще є намір писати про міні-проекти власного інстаграму, ділитись досвідом його розвитку.

Сподiваюсь, коротко і зрозуміло=)

Дякую за увагу!