Отзывы

Nina Omelchuk

Очень понравилось сотрудничать с Николаем! Он приятный в общении, в ходе работы было весело и легко, как результат — супер фотографии и воспоминания. Рекомендую! 

Olya Dzhygyr

Уже более 3х лет Николай мой любимый и доверенный фотограф, с которым всегда получается настоящий fashion. Спасибо!!

Dmitriy Nimenko

Спасибо большое за шикарные свадебные фотографии! Очень понравилось с тобой работать)

Alicja Deneka

Чудовий, талановитий і креативний фотограф. Вміє знайти підхід до моделі і забалакати її так, що вона й забуде про те, що боїться камери. Всі світлини завжди добре оформлені та гарної якості. Дуже раджу Колю, бо отримаєте не лише прекрасні фото, а ще й море позитивну 

Masha Gnatovska

Дякуючи Колі, пам’ять про важлий день в моєму житті буде закарбований в чудових, яскравих, живих фотографіях. Він класний фотограф! Під час фотосесії почуваєш себе комфортно та вільно, а його позитив та підказки додають — сміливості, а це важливо

Marina Volodymyrivna

Фотограф, який має почуття міри, балансу та гармонії. Коля знає, що тобі потрібно і зробить саме так, як тобі сподобається і глядачам.

Olga Parubets

Ти безперечно хороший фотограф і викладач! Що найголовніше, справді вкладаєш душу в те, що робиш… чи то навчаєш, чи то фотографуєш.. Вмієш бачити красу навколо і передаєш її в своїх роботах. Не спиняєшся на досягнутому і постійно розвиваєшся. Чим дуже надихаєш!!! Дякую за постійну мотивацію власним прикладом! Поки не маю портретів від Nikolaya Konchenko, але однозначно це питання часу:) Натхнення, успіхів та щасливих клієнтів із чудовими фотографіями незабутніх моментів, які Ти талановито їм зберіг!